Wydawnictwo medyczne - Medipage

MediPage Sp. z o.o. jest jednym z wiodących wydawnictw medycznych w Polsce. Firma prowadzi działalność od 1998 roku i została utworzona przez lekarzy, stanowiących wcześniej zespół redakcyjny polskiego wydania British Medical Journal, których doświadczenie edytorskie pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu redakcyjnego.

Wydawnictwo MediPage ma w swojej ofercie ponad 300 podręczników, leksykonów, słowników i poradników medycznych skierowanych do lekarzy, pielęgniarek i studentów medycyny. Wśród publikacji MediPage znajdują się m.in. książki z dziedziny chirurgii, ginekologii, interny, onkologii, anestezjologii, ortopedii i pediatrii, jednak specjalnością Wydawnictwa jest szeroko pojmowana diagnostyka obrazowa. MediPage ma najbogatszą na polskim rynku ofertę książek poświęconych obrazowaniu i USG.

Oferta MediPage wzbogacona jest o wiodące anglojęzyczne pozycje zagranicznych wydawców, które firma na życzenie Klientów sprowadza z krajów Unii Europejskiej oraz ze Stanów Zjednoczonych. Wśród dostępnych tytułów są książki takich wydawnictw jak:Springer, Wolters Kluwer, Oxford University Press, Cambridge University Press, McGraw-Hill, Thieme czy Elsevier.

Oprócz działalności wydawniczej, firma za pośrednictwem Biura Kongresowego MediPage oraz we współpracy z firmą Med-Media zajmuje się również kompleksową obsługą kongresów, konferencji i sympozjów o tematyce medycznej. Oferta obejmuje organizację imprez krajowych i międzynarodowych o charakterze naukowym oraz szkoleniowym. Od początku istnienia firmy naszymi klientami są m.in. duże podmioty gospodarcze działające na rynku farmaceutycznym. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług zaowocowała wieloletnią udaną współpracą.

Wydawnictwo MediPage ściśle współpracuje z Centrum Diagnostyki Obrazowej CEDUS, organizującym wysokiej jakości szkolenia specjalistyczne z zakresu diagnostyki obrazowej.